Öğrenci Taşımacılığı

Yıllardır taşıma sektörü içinde olan ve öğrenci taşımacılığında uzmanlaşan, firmamız her koşulda en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir, bu bağlamda günümüz koşullarında yaşamın en büyük zorluklarından biri olan ulaşım ve trafik sorununa diğer öğrenci taşımacılığı firmalarından farklı olarak çözüm aramakta ve kendimizi geliştirmekteyiz.

En iyi ve güvenlir öğrenci servis firmaları arasında yerini alan firmamız teknolojik yenilikleri takip ederek kendini her alanda geliştirmeye devam etmektedir.

Konforlu araçlarımız, güveniliir ve eğitimli uzman sürücülerimiz ile öğrenci taşımacılığı hizmetimizi denemenizi tavsiye ederiz.


Öğrencilerimizin, içinde bulunduğumuz trafik yoğunluğundan en az düzeyde etkilenerek eğitim gördüğü okul ve evleri arasında güvenli bir şekilde ulaşımlarının sağlanması, başarılı olabilmeleri için çok önemlidir. Bu esas doğrultusunda bütün araçlarımız İstanbul Valiliği ve Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) belirlemiş olduğu kurallar doğrultusunda güvenilir biçimde dizayn ettirilmiştir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0850 650 33 33

Öğrenci Taşımacılığı Hizmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi için Bizi Arayabilirsiniz

Tıkla ara